Toyota Auris
Toyota Corolla
Toyota Yaris
Toyota Yaris Hybrid
Toyota Avensis
Toyota Verso
Toyota Rav4
Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser Prado
Toyota Hilux
Toyota Corolla
Üst düzey kalite, şıklık ve konforuyla Corolla şimdi tam anlamıyla seçkin bir sedan.

Yeni otomobilinize hoşgeldiniz.
Toyota Corolla Family
Aileniz için daha çok konfor, daha çok güvenlik, daha çok performans, daha iyi tasarım. Kısaca daha çok Corolla. Yeni Corolla Family hem size hem ailenize üstün ve göz kamaştırıcı bir kalite sunuyor.
Toyota Auris
Yeni bir dönem başlıyor : Auris. Beklentilerinizi en üst düzeye çıkaracak ve direksiyona geçtiğiniz anda sizi büyüleyecek yepyeni bir otomobil.
Yeni Toyota Verso
Verso keskin hatları ve yumuşak kıvrımlarıyla ön plana çıkar. Plaka çevresinde kullanılan saten siyah kaplama, üst ve alt ızgara üzerindeki zarif krom çıtalar ve LED gündüz sürüş lambalarını içeren Xenon farlar gibi ince ayrıntılar bu dinamik karakteri vurgular.
Yeni Toyota Avensis
Her özelliğini kıyaslayın. Neresinden bakarsanız bakın, her defasında "daha iyi" çıkacak.Çünkü Yeni Avensis, donanım ve teknolojisiyle, rakipleri için boy ölçüşecek değil, örnek alınacak bir otomobil.
Toyota Camry
Toyota, Yeni Camry'e hayat verirken onun diğerlerinden farklı olmasını istedi. Tasarımını, performansını, konforunu ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak birinci sınıf bir otomobil yarattı.
Toyota Yaris
Toyota Yaris eğlence ile kullanım kolaylığını birleştiren bir dehanın ürünü. Yepyeni özellikleri ve etkileyici tasarımıyla Yaris yoğun şehir yaşamında hayatı eğlenceye dönüştüren her şeye sahip.
Toyota Yaris Hybrid
Dünyada 4 milyon üzerinde satış adedi ile hibrit teknolojisinin lideri Toyota, B segmentinin ilk ve tek tam hibrit otomobili olan Yaris Hybrid ile üstün yakıt ekonomisi sunan hibrit teknolojisini şimdi daha erişilebilir fiyatlarla geniş kitlelerle buluşturmayı hedefliyor.
Toyota Hilux
Yeni Hilux, üstün tasarımı, maksimum taşıma ve yükleme kapasitesi, ekonomik yakıt tüketimi, sağlam gövde yapısı, üstün yolcu güvenliği ve sınıfının ötesinde iç konforuyla yine benzersiz.
Toyota Hiace
İş hayatında güvenmek zorunda olduğunuz bazı şeyler vardır. Bu tempoda neye ihtiyaç duyarsanız duyun, her koşulda Toyota Hiace’in gücüne güvenebilirsiniz.
Toyota Land Cruiser
Land Cruiser, üstün performansı ve kusursuz konforuyla kendini tüm dünyaya hayran bırakan; safkan bir 4x4. Yeryüzünün en zorlu arazilerinde kusursuz performansa sahip bir yol makinesi.
Toyota Land Cruiser Prado
Hayattan daha fazla keyif almak için sınırları zorlamak gerekir. Yeni Land Cruiser Prado, 50 yıllık Land Cruiser efsanesinin son temsilcisi. Bu miras Ona hem yolda, hem arazide üstün sürüş performansı sağlıyor.
Yenilenen Toyota Rav4
RAV4, dört çeker 4x4 (AWD) yeteneğini, çarpıcı çevikliğini ve kendini farkettirme özelliğini her zaman korudu. Siz de ruhunuza sadık kalın ve macera tutkunuzu keşfedin.
Nataş Toyota Plaza Hakkında
Toyota-Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş., 23 Temmuz 1990 tarihinde 350 milyon dolarlık yatırımla Türkiye'nin en büyük yatırımlarından biri olarak hizmet vermeye başlamıştır.

20 Eylül 2000 tarihinde yeni bir yapılanma ile % 65 Sabancı Holding'in, % 25 Japon Toyota Motor Corporation ve % 10 Mitsui & Co. Ortaklığıyla kurulan Toyotasa Toyota Sabancı Pazarlama ve Satış A.Ş., Türkiye otomotiv pazarında Toyota marka araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini yürütmektedir .

Toyotasa’nın ilk 3 bayisinden biri olarak hizmete başlayan Toyota Plaza Nataş (Nakil Araçları Ticaret Anonim Şirketi), ilk olarak Bağdat Caddesi Selamiçeşme’deki showroom’unda 17 Aralik 1990 da hizmete girmiştir. Satış ve servis hizmetleri, Plaza inşaatı tamamlanana kadar burada sürdürülmüştür. Plaza inşaatının tamamlanmasıyla Eylül 1995’te bugünkü yeri Kozyatağında hizmete başlamıştır. Plazamız, 6000 metrekare kapalı alanıyla Türkiye’nin ve Anadolu yakasının en büyük Toyota yetkili servislerinden biridir. Servisimiz günde 90 araca bakım yapma kapasitesine sahiptir.

Plazamız, E-5 ve TEM otoyollarının kesişim noktasında bulunmasından dolayı merkezi konumuyla müşterilerine ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Plaza binası dahilinde otopark imkanı ve satış, servis, yedek parça, sigorta, kullanılmış araç satışı hizmetlerinin bir çatı altında sunulması sonucu müşterilerimize keyifli bir hizmet alma imkanı sağlamaktadır.

Toyota Plaza Nataş kuruluşundan itibaren Toyota’ya özgü “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesi doğrultusunda “Yüksek kalite, ileri teknoloji ve güvenirlilik” prensipleri ışığında çalışmalarını sürdürmektedir . Eğitimli eleman kadromuz her zaman daha iyi hizmet verebilmek için kendilerini Toyota’nın Kaizen (sürekli iyileştirme) felsefesi ışığında geliştirmektedir.


    

fiyat listesi | servis randevu | 2. el Toyota | insan kaynakları
ana sayfa | bize ulaşın | site haritası | favorilerime ekle

2005 - 2015 NATAŞ Nakil Araçlar Ticaret A.Ş - Her hakkı saklıdır.